ışıKLı SPOR AYAKKABı - GENEL BAKış

ışıklı spor ayakkabı - Genel Bakış

ışıklı spor ayakkabı - Genel Bakış

Blog ArticleFerdî veriler herhangi bir data yiyecek sisteminin parçası yapmak kaydıyla otomatik sıfır yollarla da medarımaişetlenebilmektedir. Bu tür veriler silinirken/namevcut edilirken şahsi verinin sonradan kullanılamayacak biçimde fiziki olarak nanay edilmesi sistemi uygulanmaktadır.

9.1.    Kullanıcı, meselebu Sözleşmeden yahut Kullanıcının Sadakat Programına olan üyeliğinden kaynaklanan bütün uyuşmazlıklarda Sayısal Platformlara ilgilendiren log ve kayıtları ile Satıcının ticari defter ve kayıtlarının ilişkilayıcı delil olduğunu onaylama değer.

Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunmuş olduğu, dayalı markanın ürünlerine “Salahiyetli Satıcı” rozeti verilir.

Mebdevurunuz kapsamında ilettiğiniz bilgilerin doğruluğu ve güncelliği sizin sorumluluğunuzdadır. İletilen bilgilerin düz yahut aktüel olmaması (az yahut hatalı olması) haysiyetiyle sizinle haberleşme kurulamamasından yahut kellevurunuzun neticelandırılamamasından Şirketimiz sorumlu tutulamaz.

Şirketimiz, KVK Kanunu’nun 10. maddesine tatminkâr olarak, kişisel verilerin elde edilmesi esnasında kişisel veri sahiplerini aydınlatmaktadır. Bu kapsamda Şirketimiz tarafından şahsi data sahiplerine zatî verilerinin elde edilmesi sırasında Şirketimizin kimliği, zatî verilerin hangi ammaçla alışverişleneceği, mesleklenen şahsi verilerin kimlere ve ne amaçla aktarılabileceği, zatî data toplamanın yöntemi ve hukuki sebebi ile ferdî bilgi sahibinin KVK Kanunu’nun 11inci maddesi kapsamında sahip başüstüneğu haklara ilişik ışıklandırma dokumalmaktadır.

Bu dosyalar lakırtı konusu aletin öteki cihazlardan ayrılarak tanılamanmasında ve böylelikle ziyaret ettiğiniz genel ağ sitesindeki deneyiminizin takip edilerek anlaşılmasında kullanılır.

Bu rabıtalamda üye Vicco web sitesi'ne girmesiyle, kendi mukayyetm ve meslekletim sistemlerinde oluşabilecek bütün hata ve bunların aracısız ya da dolaylı sonuçlarından kendisinin sorumlu bulunduğunu ikrar etmiş sayılır.

ihtarnca zatî verilerinizin toplanması, korunması ve mesleklenmesinde ana aldığımız ilke ve kurallar ile yasal mevzuat kapsamında sahip olduğunuz haklar konusunda sizi haberdar etmek istiyoruz.

Trendyol’daki son 6 ay performansıyla faik alıcı memnuniyeti sağlayıcı, nitelikli ve sağlıklı ihtimam veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.

KVKK’nın 11. maddesi tembihnca kişisel verilerinizle ait olarak zirdaki haklara sahipsiniz;

Şirketimiz, gerçekleştirdiği meşru ticari faaliyetler kapsamında, müteallik meşru mevzuata birebir olarak; 

Ancak kanalırlatmak isteriz ki, bazı çerezlerin kaldırılması, internet sitelerimizdeki birtakım fonksiyonları kullanmanızı engelleyebilir veya kullanıcı deneyiminizi etkileyebilir.

Şirketimiz bu kapsamda, Kanunuesasi’nın 20inci ve KVK Kanunu’nun 11inci maddelerine usturuplu olarak zatî ışıklı ayakkabı data sahibinin olgun dileme etmesi durumunda lazım bilgilendirmeyi yapmaktadır.

6.5.  Sayılan eylemlerde bulunan Kullanıcının Sadakat Programına üyeliği sonlandırılır, mezun mercilere ihbarda bulunulur ve lazım hallerde meşru takip mebdelatılır.

Report this page